vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

AMDK: Tanie krzesła drewniane

Bez krzeseł trudno sobie wyobrazić funkcjonalną jadalnie. Ten niezbędny mebel, może stanowić takie prawdziwą ozdobę wnętrza. Poznaj miejsce, w którym dostępne są różne rodzaje krzeseł. Różnią się od ciebie zarówno materiałem, kolorem jak i stylem, w jakim występują. Marzą ci się tanie krzesła drewniane lub plastikowe krzesła w jasnych kolorach w atrakcyjnej cenie? Znalazłaś się w odpowiednim miejscu. Poznaj pełen katalog produktów i złóż zamówienie jeszcze dziś. Na pewno będziesz zadowolona ze swoich zakupów.


AMDK
- -
63-600 Kępno
tel. +48 665 803 045