vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Aranżacja wnętrz

Jeśli jesteś w sytuacji, w której potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w kompleksowej aranżacji wnętrz, skorzystaj z usług firmy Marengo Architektura wnętrz. Firma Marengo Architektura wnętrz działa na polskim rynku od wielu lat. Usługi dotyczące profesjonalnej aranżacji wnętrz to tylko niektóre obszary działalności, natomiast z pewnością świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Czysta forma oraz poczucie estetyki to zalety przyświecające pracy kadry specjalistów, którzy kładą nacisk na satysfakcję klienta oraz solidną i komfortową współpracę. Aranżacja wnętrz w Krakowie i okolicach dzięki firmie Marengo Architektura wnętrz przebiega sprawnie i bezproblemowo, a atrakcyjny cennik to niewątpliwie atut przodującej na rynku firmy.

Architektura wnętrz

  • Architektura wnętrz

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

 
tel. 696 011 302