vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

BAU-TEC - Ładowarka akumulatorów żelowych

Doświadczona, prężnie działająca w branży sprzedaży narzędzi warsztatowych i sprzętu elektronicznego firma BAU-TEC, oferuje szeroki wybór produktów, których zakupu dokonać można za pośrednictwem doskonale prosperującego sklepu internetowego. Wskazana firma, w swojej bogatej ofercie posiada między innymi taki produkt, jak praktyczna ładowarka akumulatorów żelowych. Wskazany sklep online oferuje artykuły pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych producentów narzędzi. Wszelkie transakcje realizowane są zawsze w sposób legalny i błyskawiczny, co zyskuje uznanie coraz większej rzeszy klientów.


P.H. BAU-TEC
ul. Wilsona 30
42-200 Częstochowa
tel. 782 22 88 32