vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Biura

Jeśli chciałbyś wynająć komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji, a dodatkowo w atrakcyjnej cenie – wejdź na stronę internetową www.storico.pl i sprawdź zamieszczone tam propozycje. Storico to profesjonalna firma oferująca powierzchnie biznesowe na wynajem. Biura przez nią proponowane, znajdują się w nowoczesnym kompleksie w Poznaniu, który posiada pełne wyposażenie multimedialne oraz techniczne odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, oferta przedsiębiorstwa wzbogacona jest o magazyny oraz place utwardzone przeznaczone do składowania różnego rodzaju materiałów. Wszystkie są chronione oraz monitorowane 24h/7 przez 365 dni w roku, co znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo.


Storico sp. z o.o.
Firlika 26
60-692  Poznań
tel. +48 530 751 809