vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Biuro księgowe OPTIMUM

W świetnej ofercie dostępnej na stronie internetowej http://www.optimum-waw.pl/kompleksowe-uslugi-ksiegowe-cennik Biuro rachunkowe OPTIMUM Usługi księgowo-kadrowe Wioletta Borkowska klienci z Warszawy znajdą pełny zakres usług rachunkowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej oferty jest współpraca OPTIMUM z kancelarią prawniczą, inspektorem BHP oraz firmą informatyczną. Całość pozwala na 100% zapewnienie wsparcia wszelkim podmiotom poprzez rzetelną i terminową obsługę w każdym zakresie działalności Biura rachunkowego OPTIMUM z Warszawy.


„OPTIMUM” Usługi księgowo-kadrowe
Dobrowoja 3/4
04-003 Warszawa
tel. 22-465-85-39