vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Bogaty wybór gadżetów firmowych z logo

Coraz częściej używa się gadżetów firmowych z logo do promocji swojej marki lub produktu. Nie bądź w tyle za konkurencją! Jeszcze dziś skontaktuj się z przedstawicielami agencji reklamowej Caprea. To grupa ekspertów, przed którą świat reklamy i marketingu nie ma żadnych tajemnic. Pomogą wybrać Ci odpowiednie rozwiązanie, które idealnie będzie pasować do Twoich potrzeb, a także spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki temu, przy niewielkich nakładach finansowych, uzyskasz atrakcyjny kanał kontaktu ze swoimi potencjalnymi Klientami.


Agencja reklamowa

  • Artykuły biurowe i reklamowe

Caprea Agencja Reklamowa
Fleminga 33B
03-176 Warszawa
tel. +48 22 251 21 9