vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Bramki antykradzieżowe

Postanowiłaś spełnić swoje marzenie i otworzyć sklep z odzieżą? Szukasz teraz miejsca, w którym zakupisz niezbędne meble oraz akcesoria? Zależy ci na solidnych regałach, metkownicach oraz krajalnicach? Planujesz zakupić także bramki antykradzieżowe? W takim razie nie mogłaś trafić lepiej! Poznaj ofertę sklepu internetowego, która na pewno cię zaintryguje! Postaw na solidne bramki, które zostały stworzone z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii, co gwarantuje bezawaryjne działanie przez wiele lat! Sprawdź sama!


SKLEPIKARIA – Wyposażenie Sklepów
Pogwizdów Nowy 133
36-062  Zaczernie
tel. 17 300 00 99