vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Columbia koszule - Trekker Sport

Zależy ci na tym, żeby znaleźć sklep, który oferuje bogaty wybór produktów, które przydadzą ci się podczas długich ekspedycji? Interesuje cię tylko sprzęt najlepszej jakości, od znanych i szanowanych na całym świecie marek? Poznaj miejsce, w którym znajdziesz to, czego szukujesz! Wejdź na stronę internetową sklepu i poznaj ofertę! Aktualnie Columbia oferuje koszule, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach! Wjedź na stronę i złóż zamówienie! Postaw na profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę o niskie ceny!


Trekker Sport
ul. Powstańców Wlkp. 12B
61-895 Poznań
tel. 61 853 75 32