vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Deweloperzy Poznań

Poszukiwanie mieszkania, które spełni wszystkie twoje oczekiwania w zakresie estetyki i lokalizacji to skomplikowany i wymagający proces. Jeśli jednak chcesz go przyspieszyć, zaufaj doświadczonej firmie Asma z Poznania, zajmującej się budową i sprzedażą mieszkań deweloperskich. Tym, czego nie mogą zaproponować ci inni deweloperzy z Poznania jest fakt, że dla Grupy Asma nieruchomości to nie tylko praca, lecz także ogromna pasja, dlatego możesz być pewny, że usługi przez nią świadczone prezentują najwyższy poziom.


ASMA PRO Sp. z o.o.
Mostowa 10
61-854 Poznań