vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Display Expo

Renomowana i uznana marka na polskim rynku Display EXPO oferuje szeroki wybór produktów z zakresu systemów wystawienniczych, które są doskonałym sposobem na podniesienie zainteresowania wśród gości konferencji, targów czy koncertów. Dzięki banerom, ściankom reklamowym czy stojakom na ulotki Twoje prezentowane produkty czy usługi będą się prezentowały nadzwyczaj elegancko. Dlatego, jeżeli jesteś zainteresowany produktami firmy Display EXPO, zapoznaj się z aktualną ofertą znajdującą się pod adresem http://www.displayexpo.pl/.


Display Expo Sp. j.
Miśnieńska 31A
64-100 Leszno
tel. 65 529 22 69