vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Domofony

W ofercie sprzedażowo-usługowej marki Monitoring & IT z Krakowa dominują zlecenia montażu wideodomofonów w firmach i domach prywatnych. Domofony używane do tworzenia całych systemów pochodzą od renomowanych marek co zapewnia o ich skuteczności i bezawaryjności. Zagwarantuj wygodę, kontrolę i bezpieczeństwo domownikom lub pracownikom swojej firmy decydując się na wybór montażu wideodomofonu. Ceny za wykonane usługi są konkurencyjne i atrakcyjne. Wystarczy skontaktować się działem Obsługi Klienta i zapytać o wycenę.


Piotr Skupień Monitoring & IT
T. Kościuszki 64A
32-065 Krzeszowice