vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Doskonale wykonane stoiska wystawiennicze

Żeby nasze przedsiębiorstwo było pozytywnie odebrane przez gości targów, zadbajmy o szczegóły: gadżety, przekąski lub napoje, kwiaty czy też muzyka do stwarzania klimatu. Gdy kończą się targi, trzeba zdemontować stoisko, zapakować eksponaty i uprzątnąć teren. Ta kwestia jest o tyle ważna, że zależy od niej wizerunek przedsiębiorstwa, jaki będą mieli organizatorzy, którzy w następnym roku mogą zaoferować zniżkę. Jedną z wartych polecenia firm, działających na polskim rynku, które projektują doskonałe stoiska wystawiennicze, jest Eweld Expo Solutions.


Eweld Expo Solutions Mateusz Kanikowski
os. Rzeczypospolitej 14/36
61-397 Poznań
tel. 61 662 72 00