vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Drukarnia 24h Warszawa

Szybki wydruk materiałów promocyjnych zapewni Ci drukarnia 24h Worldprint z Warszawy. To miejsce, w którym bardzo szanuje się czas klientów i dlatego zamówienia wykonywane są także w nocy. W ramach oferty mogą powstać między innymi kalendarze, folie samoprzylepne i banery, które spełnią swoją funkcje reklamową dzięki staranności wykonania i odpowiedniemu nasyceniu kolorów. Wybierz Worldprint, a przekonasz się, że skuteczna promocja marki nie musi kosztować bardzo dużo, a mimo wszystko zaskoczy Cię efektami.


WorldPrint P.H.U. Krystel
Andersa 13
00-159 Warszawa