vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Dwustronna taśma wzmocniona

Na stronie ebordi.pl/towar/lista/11/tasmy-dwustronnie-klejace możesz poznać wiele interesujących propozycji firmy Ebordi. To oznacza, że odnajdziesz tutaj m.in. taśmę dwustronną wzmocnioną, taśmy piankowe, montażowe, włókninowe, kauczukowe. Ich zastosowanie oczywiście różni się, ale ważne jest to, że właściwie każda branża może znaleźć dla siebie optymalne produkty właśnie w tym jednym miejscu. Taśma dwustronna wzmocniona to atrakcyjna propozycja w tym zakresie. Przekonaj się sam. Postaw na praktyczne rozwiązania znajdujące się w ofercie – co ważne, są dostępne w optymalnych cenach. Postaw na sprawdzoną firmę.Ebordi s.c.
Poznańska 3
62-023 Gądki
tel. 666 232 457