vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

E-kwiaty

Z kwiaciarnią internetową 123kwiaty.pl możesz wysłać wiązankę kwiatów do dowolnie wybranego miejsca w Polsce i za granicą. W ofercie kwiaciarni znajdują się zarówno kwiaty sezonowe jak i te dostępne cały rok, a w ramach wiązanek wyróżnić można opcję standardową oraz z czekoladkami. Dlatego 123kwiaty.pl zyskuje coraz szersze grono odbiorców, a zamówień jest wiele. Profesjonaliści dbają o to, aby kwiaty zawsze były świeże, a bukiet skomponowany tak, by przyciągał i cieszył oko. E-kwiaty okolicznościowe to doskonała opcja na prezent.


Kwiaciarnia internetowa 123kwiaty.pl
Urocza 14a
44-251 Rybnik
tel. 32 720 60 59