vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Hale stalowe - Projekty

W szerokiej gamie usług oferowanych przez firmę IR SOLID Hale Stalowe, znajdują się m.in.: hale stalowe, projekty obiektów przemysłowych, wiaty i chłodnie. Mając tak szeroki zakres usług i kompleksową ofertę, firma IR SOLID Hale Stalowe może pozwolić sobie na skuteczne konkurowanie z innymi podmiotami na rynku ogólnokrajowym. Oferta firmy, jej doświadczenie oraz doskonałe zaplecze sprzętowe i wykwalifikowana kadra, to największe, lecz niejedyne zalety, jakimi może pochwalić się firma IR SOLID Hale Stalowe.


IR Solid
Rozalin, ul. Młochowska 88 lok.1
05-831  Młochów
tel. 508 143 635