vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Helly Hansen

Oferta Helly Hansen obejmuje obuwie, odzież oraz akcesoria dedukowane dla żeglarzy. Firma specjalizuje się w produkcji bardzo wytrzymałych elementów ubioru, które jednocześnie świetnie przepuszczają powietrze oraz utrzymują ciepło organizmu w stałej temperaturze. Trekker Sport jest jednym z niewielu dystrybutorów tej marki w Polsce. Koniecznie odwiedź ich stronę online hellyhansen.trekkersport.com.pl i przekonaj się o niskich cenach za w 100% oryginalne produkty. Zachęcamy do rejestracji i regularnych wizyt na witrynie WWW.


Trekker Sport
ul. Powstańców Wlkp. 12B
61-895 Poznań
tel. 61 853 75 32