vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

HM - Qpony

Jeżeli chodzi o zakupy w HM to kupony rabatowe znaleźć można na stronie qpony.pl. Portal oferuje rozmaite kupony promocyjne, które z łatwością można wyszukać, dzięki tematycznym kategoriom, między innymi uroda, sport, dziecko, usługi czy moda. Stronę urozmaicają rozmaite gazetki promocyjne. Można przekonać się, jakie promocje oferuje Biedronka, Lidl, Alma, Piotr i Paweł, Jula czy Kaufland i Intermarche. Ponadto, dostępne są gazetki takich sklepów jak Ikea, Agata Meble, Top Secret, Super Pharm oraz Rossmann.


Qpony.pl Sp.z o.o.
ul. Dąbrowskiego 79a
60-529 Poznań