vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Hostessa

Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako hostessa i zebrać doświadczenie w branży handlowej, zapoznaj się z ofertą profesjonalnej agencji Hostamo, która zatrudnia osoby obsługujące różnego rodzaju przedsięwzięcia. Hostessa to osoba, która powinna budować wizerunek wokół prezentowanego produktu oraz wokół siebie. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się empatią, przebojowością, taktem oraz inteligencją. Nowoczesna agencja hostess Hostamo zatrudnia tylko wykwalifikowane i doświadczone hostessy, które wdziękiem osobistym i profesjonalizmem zadbają o pozytywny wizerunek podczas wydarzeń branżowych, konferencji, gali czy bankietów. Zespół profesjonalnych hostess zatrudnionych w agencji Hostamo obsłuży każdą galę, a zaangażowanie pracowników gwarantuje w pełni profesjonalną postawę.


Agencja HOSTAMO

 Warszawa
tel. + 48 783 415 09