vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

http://www.domapak.com/

Firma Doma Pak produkuje bardzo wytrzymałe, eleganckie i ekologiczne torby papierowe. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, które mogą zareklamować się na sygnowanych torbach. W ofercie mieści się wiele rodzajów i wymiarów toreb, z różnymi uchwytami. Takie estetyczne opakowanie będzie znacznie lepszym wyborem, niż plastikowa reklamówka. Warto podkreślić ekologiczność produktu oraz jego łatwą utylizację. Dokładne informacje o ofercie można przeczytać wchodząc na stronę http://www.domapak.com/. Serdecznie zapraszamy.


Doma Pak
Bratków 40
41-400 Mysłowice
tel. 600-027-402