vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

http://www.promoefekt.pl/ - odzież reklamowa z logo

PromoEfekt zajmuje się dystrybuowaniem odzieży dla pracowników różnorodnych firm, instytucji, przedsiębiorstw. W skład oferty wchodzą bluzy dresowe, bluzy polarowe, czapki, koszule, koszulki polo, spodnie, spódnice, torby, odzież ochronna i wiele innych. Odzież reklamowa z logo będzie nie tylko elementem identyfikacji wizualnej z daną marką, ale również bardzo dobrą formą reklamy. PromoEfekt sprzedaje jedynie wysokogatunkowe produkty, uszyty bardzo starannie i z tkanin przepuszczających powietrze.


Promoefekt
Bohaterów Warszawy 126
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 351-74-89