vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Hurtownia spodni - Wólka Kosowska

Jeśli interesuje cię odzież dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn, to internetowa hurtownia będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dzieje się tak, ponieważ dzięki temu możesz szybko znaleźć w jednym miejscu wszystko, co jest ci potrzebne, by cieszyć się najlepszymi elementami garderoby w doskonałych cenach. Jeśli więc interesuje cię np. hurtownia spodni i Wólka jest siedzibą tego miejsca, to nie musisz tam jechać – sprawy załatwisz online, co będzie dla ciebie ogromną oszczędnością czasu oraz energii.


SauHurtownia.pl
ul. Nadrzeczna 7C
05-552 Wólka Kosowska
tel. +48 739 517 299