vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Hurtownia ubrań w niskiej cenie

Korzystając z asortymentu Wólki Kosowskiej można zaopatrzyć swój sklep w każdego rodzaju dobrej jakości ubrania męskie, damskie i dziecięce oraz akcesoria.
Hurtownia Wólka Kosowska znajduje się w Jabłonowie w powiecie piaseczyńskim, pod Warszawą. Możliwość przejrzenia towaru online daje okazję do zamawiania go wygodnie online bez kupowania kota w worku, z wysyłką bezpłatną dla większych zamówień – od 599 zł. Zamawiając większe ilości ubrań można też zapytać o możliwości rabatu. Oprócz ubrań dostępne są takie artykuły do domu jak bieżniki, pościel, ręczniki czy też koce. To wszystko w niewysokich cenach odpowiednich do sprzedaży w sklepie lokalnym czy supermarkecie.


Maximum F.H.U.
Al. Krakowska 67C/ 10L1
05-552 Jabłonowo
tel. +48 888 201 512