vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Internetowa hurtownia odzieży Kesi

Hurtownia Kesi dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Zapewnia wygodne i bezpieczne zakupy. Internetowa hurtownia odzieży Kesi gwarantuje, iż oferowana przez nią odzież wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów. W asortymencie znaleźć można sukienki, spodnie, bluzki, spódniczki, komplety, tuniki, kombinezony, narzutki, bluzy, kamizelki, kurtki, szale, czapki. Po złożeniu zamówienia za pobraniem bądź po otrzymaniu wpłaty towar zostaje wysłany w ciągu 24 godzin. Hurtownia Kesi gwarantuje szybkie i bezpieczne zakupy, a także gorąco zachęca do zapoznania się z ofertą.


Hurtownia - Kesi
Sadowa 3
95-054 Ksawerów
tel. 422072665