vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Kompleksowe usługi Himmel Polska

Himmel jako producent flag reklamowych/firmowych zapewnia swoich klientów o najwyższej jakości wykonaniu produktów. Marka gwarantuje niskie i konkurencyjne ceny.
Skuteczną formą reklamy i promocji swojej marki jest zamontowanie na zewnątrz lub wewnątrz budynku flag z nadrukiem. Himmel Polska to renomowany producent flag, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w całym kraju. Firma współpracowała z wieloma przedsiębiorcami, którzy chwalą sobie jakość wykonania oraz materiały użyte do produkcji. Himmel Polska dużą uwagę przywiązuje do zadowolenia klienta, dlatego obszycie flag może być różnorodne i dostosowane do wymagań zleceniodawcy. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę WWW firmy.

Maszty i flagi

  • Różnego rodzaju maszty flagowe oraz same flagi na zamówienie

Himmel Polska
ul. 11 Listopada 12b/2
72-600 Świnoujście
tel. 801 000 657