vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Lampy nad lustro

Lustro powinno być bardzo dobrze oświetlone, szczególnie w przypadku gdy kobieta nakłada makijaż na twarz. W odpowiednim świetle aplikacja będzie szybsza i dokładniejsza. Oświetlenie w domu może kompletnie zmienić jego wygląd. Zastosowanie nowoczesnych lamp oraz obudów przyozdobi każde pomieszczenie. Zamontowane lampy nad lustro okażą się świetnym pomysłem— spełnią nie tylko swoje podstawowe funkcje ale również staną się elementem ozdobnym. Koniecznie sprawdź oferowane produkty na stronie tomix.pl. Gwarantujemy wysoki standard asortymentu wprost od producenta. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź nasze przeceny oraz obniżki cenowe. Każdą paczkę starannie zabezpieczamy przed uszkodzeniami podczas transportu.


Tomix Sp. z o.o. Sp.k.
Twardowskiego 18
70-320 Szczecin
tel. 91 88 66 393