vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Licencjonowani zarządcy nieruchomości w Poznaniu

W zakres obowiązków profesjonalnego zarządcy nieruchomości wchodzą nie tylko takie rzeczy jak naprawy, pomoc techniczna czy porady dotyczące sytuacji prawnych, ale także planowanie zmian w budynku czy budynkach mające na celu poprawę ich stanu i rozwój, często obniżenie obecnych albo przyszłych wydatków. AdmiSelekt zachęca właścicieli nieruchomości oraz wspólnoty mieszkaniowe poprzez swoje:
  • doświadczenie 18 lat w branży,

  • pełen profesjonalizm i możliwość rozwiązania każdej kwestii,

  • indywidualne podejście oraz wygodne formy kontaktu,

  • specjalistyczną wiedzę dotyczącą nieruchomości,

  • pozytywne opinie klientów z Poznania.Firma obsługuje w stolicy Wielkopolski wiele budynków, posiadając dwa biura: główne przy ul. Wierzbowej oraz drugie przy ul. Dąbrowskiego.ADMISELEKT Sp. z o.o.
Wierzbowa 3/4
61-853 Poznań
tel. 61 811 35 65