vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Meble gabinetowe

Doświadczona, solidna i profesjonalnie funkcjonująca firma Galter-meble-biurowe.pl, oferuje najwyższej jakości, wytrzymałe oraz charakteryzujące się oryginalnym designem, meble gabinetowe. Oferowane produkty, wykonane z mebla oraz metalu, tworzone są przez zespół zdolnych specjalistów, którzy znają się na swoim fachu, potrafiąc doskonale połączyć funkcjonalność z estetycznym wyglądem, tak by klienci zawsze byli zadowoleni. Wskazane przedsiębiorstwo, tworzą ludzie którzy mają wiele lat doświadczeń w branży wyposażeniowej. Wyselekcjonowana oferta mebli gabinetowych z pewnością zadowoli każdego klienta.

Meble biurowe

  • Meble biurowe oraz metalowe

Galter Meble Biurowe i Metalowe
Legionów 93/95
91-072 Łódź
tel. 42 632 40 42