vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Naprawa zasilaczy

Jeśli poszukujesz profesjonalnego serwisu, który zajmuje się również naprawą zasilaczy i dokonywaniem ich przeglądu technicznego, wybierz usługi firmy Trak z Poznania. Jedną z najpopularniejszych usług w dziedzinie serwisu elektroniki, świadczonych przez firmę Trak z Poznania, jest naprawa zasilaczy. Sprawnie działający zasilacz to podstawowy element wielu urządzeń z zakresu elektroniki i automatyki, nic więc dziwnego, że tak wiele leceń dotoczy właśnie serwisu urządzeń zasilających. Pracownicy firmy Trak, wykonują zarówno naprawę zasilaczy UPS, jak i pozostałych urządzeń i systemów zasilających do urządzeń przesyłowych. Skuteczne zasilanie i wieloletnia sprawność zasilaczy serwisowanych w firmie Trak, to najlepsza wizytówka firmy.


TRAK S.J.
os. Stare Żegrze 50
61-249 Poznań
tel. 61 87 97 115