vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Oferta wywozu śmieci

Chcesz by wywozem śmieci zajęła się marka, mająca duże doświadczenie w tym zawodzie? Sprawdź szczegóły oferty proponowane przez Kontenery Alibaba dla mieszkańców Poznania i okolic.

Kontenery Alibaba zapewnia swoich klientów o najwyższym standardzie usług, które są związane z odebraniem, wywozem oraz w niektórych przypadkach utylizacją śmieci czy odpadów gospodarczych. Marka z Poznania wywozi śmieci w przystosowane do tego miejsca. Ponadto na życzenie zleceniodawcy Kontenery Alibaba podstawi pojemniki, do których będziesz mógł składować gruz, śmieci, odpady. Mają one różne wielkości, co gwarantuje dopasowanie ich do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę internetową gruz-alibaba.pl.

 


Alibaba
Poniecka 27
60-115  Poznań
tel. +48 696 704 205