vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Ogniwa fotowoltaiczne Poznań

Foto-solar.pl to od lat prężnie działająca i rozwijająca się w branży fotowoltaicznej firma, której zaletą jest niewątpliwie fakt, że świadczy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Ceniona i doświadczona firma Foto-solar.pl z Poznania to niekwestionowany profesjonalista w branży instalacji fotowoltaicznych. Firma swoją działalność opiera na projektowaniu i montażu kolektorów słonecznych, pozwalających na pozyskiwanie energii odnawialnej. Firma zakłada ogniwa fotowoltaiczne w Poznaniu, oraz w wielu innych miastach, w zależności o zamówień klientów. Wskazane przedsiębiorstwo swoją działalność w głównej mierze opiera na montażu paneli fotowoltaicznych oraz projektowaniu kompletnych instalacji PV, w pełni odpowiadających normom przyjętym w Polsce.


ZUEA Białkowski
Boruja Kościelna 52K
64-300 Nowy Tomyśl
tel. +48 608 639 643