vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Panele szklane kuchenne

Wszystkie panele szklane kuchenne od warszawskiej marki mają możliwość aplikacji na nich grafiki. Nadaje to wnętrzu kuchni niepowtarzalnego wyglądu, oryginalności i nowoczesności. Warto zainwestować w szkło hartowane bo jest to idealna alternatywa dla płytek ceramicznych, które położenie ich oraz fugowanie kosztuje znacznie więcej niż taki panel. Każda taka płyta zostanie wyposażona w dokładnie taką ilość miejsc na gniazdka ile potrzebuje klient. Pomiar panelu oraz doradztwo jest zupełnie za darmo. Szklane panele maja wysoką odporność na temperaturę oraz pęknięcia.


Szklane-panele.pl by RARIO
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel. +48 690 889 899