vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Pielęgnacja ogrodu

Ogrody Barw to firma posiadająca wszelkie kompetencje i doświadczenie, aby zaprojektować i wykonać każdy ogród jaki tylko wymarzy sobie klient. Projektanci i wykonawcy podejmują się wszelkich zadań, nawet tych najtrudniejszych. Marzysz o skromnym oczku wodnym lub rzadkiej kombinacji kwiatów na rabatce? Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który podpowie Ci jakie gatunki będą najlepsze. Pielęgnacja ogrodu to jedna z usług naszej marki. Posiadamy wykwalifikowane grono pracowników, które od lat wykonuje swój zawód. Koniecznie odwiedź nas na naszej witrynie WWW - http://www.ogrodybarw.pl/


Ogrody Barw
Kopanina 28-32
60-115 Poznań
tel. +48 666 344 707