vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Plexi – wytrzymałe tworzywo sztuczne

Prowadzisz gabinet lekarski bądź jesteś dyrektorem placówki publicznej? Pewnie doskonale wiesz, że należy zaopatrzyć lokal w odpowiednią reklamę i elementy informacyjne. W dbałości o potrzeby i oczekiwania klientów, firma Kuczma.pl – rzetelna i uznana na polskim rynku pracownia projektowa – oferuje dostęp do najwyższej jakości wyrobów z plexi, co w Poznaniu jest bardzo ważnym elementem prowadzenia działalności. W dobie wszechobecnych reklam, oklejonych witryn lokali handlowo-usługowych czy gadżetów reklamowych, estetyczne i funkcjonalne wykończenie biura, gabinetu czy instytucji jest oczekiwane przez wymagających klientów.Kuczma.pl
ul. Fabryczna 12
62-020 Swarzędz-Gortatowo
tel. 61 81 86 336