vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Prasa do koszulek

Jednym z najchętniej wybieranych produktów z oferty sklepu internetowego Esubli.pl jest profesjonalna prasa do koszulek. Funkcjonalność tego urządzenia pozwala na nanoszenie wysokiej jakości nadruków na koszulkach i produktach wykonanych z tkanin. Profesjonalna prasa do koszulek ze sklepu Esubli.pl to gwarancja najwyższej jakości w optymalnej cenie. Jeśli szukasz urządzenia wysokiej klasy, sprawdź ofertę sklepu Esubli.pl i ciesz się wysoką jakością produktów, które znajdziesz w ofercie tego renomowanego dystrybutora.


Esubli
Zwycięstwa 4
78-200  Białogard
tel. 505 930 830