vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Projektant wnętrz Lublin

Zaprojektowanie dobrego wnętrza wcale nie jest tak prostym zadaniem jak może się wydawać i zdecydowanie wymaga od projektanta bardzo dużego doświadczenia. Jeśli poszukujemy dobrych specjalistów, którzy naprawdę profesjonalnie zrealizują nasze zlecenie, to w Lublinie na pewno takich znajdziemy. Firma Subda Design to prawdziwi profesjonaliści na rynku, ludzie mający w swoim dorobku już mnóstwo wspaniałych wnętrz, którzy za rozsądne pieniądze zaprojektują każde wnętrze w piękny sposób, dopasowując je doskonale do indywidualnych potrzeb.


Subdadesign
Szmaragdowa 46/83
20-570 Lublin
tel. 600 047 360