vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Propozycja Tapu Trans

Firma Tapu Trans słynie z tego, że stara się jak najpełniej wpisać się w oczekiwania klienta. Propozycja uwzględnia przewóz osób, ale także transport paczek, samochodów czy motocykli.
Jeżeli chcesz postawić na podróż busem do Anglii z Polski lub z Anglii do Polski to oferta Tapu Trans z pewnością wpisze się w twoje oczekiwania. Firma słynie z tego, że dba o satysfakcję i zadowolenie klienta, a także przykłada sporo uwagi do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Busy, które składają się na flotę Firmy są komfortowe, wygodne, klimatyzowane, a także wyposażone w telewizory. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje, a na dodatek każdemu pasażerowi proponowane jest ubezpieczenie.

Transport

  • Przewozy do Danii oraz Anglii

Firma przewozowa Tapu-Trans
Partyzantów 1
23-100 Bychawa
tel. 48 798 230 156