vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Sala konferencyjna na terenie lublina

Lublin to malowniczo położone miasto, które jest przyjazne dla gości. Hotel Agit Congress & Spa, zlokalizowany właśnie w tym mieście, oferuje szeroki zakres usług, takich jak organizacja konferencji. Doskonale prosperujący, ceniony i znany Hotel Agit Congress & Spa, zlokalizowany w Lublinie, oferuje swoim klientom nie tylko wysokiej klasy bazę noclegową, ale również profesjonalną organizację różnego typu eventów, takich jak konferencje, wystawy, wernisaże, czy sympozja. Pomieszczenie liczące około 6 metrów wysokości, to największa, oferowana sala konferencyjna w Lublinie, który jest miastem zachęcającym przyjezdnych do odwiedzin specyficznym, przyjaznym klimatem i malowniczym otoczeniem, lokalizacja omawianego hotelu jest więc idealna na różnego rodzaju imprezy organizowane dla większych grup osób.


Agit Hotel Congress & Spa
Wojciechowska 29
20-704 Lublin