vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Skagen

Zegarki najwyższej klasy znaleźć można w szerokim i bogatym asortymencie sklepu Mulier Store. Dostępne są wyroby Nixon czy Skagen. Propozycja skierowana jest i do pań i do panów. Propozycja sklepu Mulier Store wpisze się w oczekiwania klientów, którzy cenią sobie klasę, szykowność, wytworność. Oferta obejmuje zarówno zegarki klasyczne, doskonałe w swej prostocie, a także modele bardziej ekstrawaganckie, odważne, wpisujące się w aktualnie obowiązujące trendy modowe. Dostępne są wyroby wiodących, światowych marek, takich jak Skagen, Nixon, Daniel Wellington. Klient może zaopatrzyć się na dodatek w zegarek marki Michael Kors, Olivia Burton, Triwa. Propozycja obfituje zarówno w modele damskie, jak i te dedykowane panom.


MULIER STORE
Carrer de la Rutlla 106
17003 Girona, Hiszpania
tel. +34 972447536