vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Sklep internetowy - tania bielizna damska

Bielizna musi spełniać wymagania klienta nie tylko w wyglądzie ale również wygodzie jej noszenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty e-sklepu, który proponuje tanią bieliznę. Serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę naszego e-sklepu. Prezentujemy wysokiej jakości bieliznę firmy Fernand Peril. Marka cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Pań, dzięki dbałością o detale oraz używanie najlepszych materiałów. Tania bielizna damska w sklepie internetowym jest w różnorodnych rozmiarach oraz kolorach. Wyszczególnione modele to najczęściej kupowane produkty. Zachęcamy do rejestracji i zalogowania się. Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie do celów wysyłkowych.


International Fun Center
Fortuny 9
01 - 339 Warszawa
tel. 692 489 219