vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Taniec towarzyski dla dzieci Warszawa

Taniec towarzyski dla dzieci w Warszawie prowadzi szkoła Rising Stars Dance Sport Academy. Takie zajęcia poprawiają koordynację ruchową, postawę ciała dziecka oraz sprawność fizyczną. Przy tym to idealny pomysł by rozwijać pasję tańca u swojej pociechy. Taniec towarzyski w warszawskiej akademii nauczają profesjonalni fachowcy, którzy posiadają nie tylko umiejętności taneczne ale przede wszystkim odpowiednie podejście do dzieci. Jeśli nie wiesz o szczegółach naszej oferty, to wejdź na stronę online lub napisz do nas emaila z zapytaniem.


RISING STARS ADRIANNA ŁOJSZCZYK
Tadeusza Krępowieckiego 11/191
01-456 Warszawa
tel. +48 504 430 245