vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Trening indywidualny Kraków cena

Propozycja BodySense skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną prowadzić zdrowy styl życia. Z trenerem personalnym można ustalić plan treningowy wpisujący się w indywidualne oczekiwania i wymagania. Warto podkreślić, że zajęcia odbywają się w studiach, które są przestronne i klimatyzowane. Klient ma do dyspozycji łazienkę z prysznicem. Spotkania przebiegają w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Wypada nadmienić, że oferta BodySense uwzględnia ponadto usługi, wsparcie i porady dietetyczne.


BodySense Wola Justowska
Koło Strzelnicy 12
30-219 Kraków
tel. 505 834 664