vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Urządzenia grzewcze

Szukasz urządzenia grzewcze, które będziesz mógł zainstalować w swoim domu? Nie chcesz przepłacać, dlatego porównujesz ze sobą wiele ofert? Dystrybutor Mikas to marka zajmująca się sprzedażą artykułów instalacyjnych znanych i renomowanych firm. Każde urządzenie grzewcze posiada gwarancję producenta, co daje pewność że w razie usterki będziesz mógł ubiegać się o naprawę lub wymianę. Mikas to nie tylko sklep, marka oferuje również wycenę, projekt i naprawę w niskich i konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zakupów na stronie e-sklepu.


E-Mikas

 
tel. 502 306 401