vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Uzupełnianie rzęs

Profesjonalne zabiegi przedłużania i uzupełniania rzęs oferuje uznany na polskim rynku salon kosmetyczny Lash Up!. Razem z doświadczonymi specjalistami Twoje rzęsy zyskają nowe, lepsze życie. Wybierając siedzibę Lash Up! Otrzymujesz gwarancję pięknego wyglądu oraz profesjonalną obsługę i pomoc w zakresie uzupełniania rzęs i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwalają na spełnienie każdej potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klientki. Aktualna oferta salonu kosmetycznego Lash Up! Zawiera szereg zabiegów kosmetycznych w tym przedłużanie i uzupełnianie rzęs w Warszawie. Skorzystaj z niskich cen i ciesz się pięknym i młodym wyglądem. Przekonaj się na własnej skórze, że inwestycja we własne piękno działa cuda.

Lashes Bar oraz Nail Bar

  • Lashes Bar oraz Nail Bar

Lash Up Lashes & Nail Bar
Kazimierzowska 46/48
02-546 Warszawa
tel. 022 400 33 44