vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Vicks sinex

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak uciążliwym i irytującym objawem przeziębienia jest katar. W każdej domowej apteczce powinien znaleźć się skuteczny produkt, który pomoże ci w pozbyciu się tego problemu. Aptekabezrecepty24.pl oferuje ci Vicks Sinex, wygodny spray do nosa, który błyskawicznie przywraca możliwość swobodnego oddychania. Jego bazę stanowi mentol oraz eukaliptus. Efekt zastosowania Vicks Sinex może utrzymywać się aż do 8 godzin. Na stronie aptekabezrecepty24.pl znajdziesz szczegółowy opis produktu.


Apteka internetowa Bez Recepty
Klonowicza 14
63-400 Ostrów Wlkp
tel. 724641997