vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Worek filtracyjny

W przemyśle bardzo często należy filtrować różne produkty przechodzące przez maszyny, a także silosy w przypadku chociażby gospodarstw rolnych. Popularnym elementem filtracyjnym na pewno są dzisiaj specjalistyczne worki, które jednak musza wykazywać się odpowiednią jakością wykonania, aby po prostu były skuteczne. Worki tego typu, w dobrych cenach i z gwarancją najwyższej jakości, kupić można bezpośrednio u tego producenta. Firma korzysta wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, przez co worki świetnie spełniają swoją rolę.


WORKI-24.PL
Reymonta 3
37-464 Stalowa Wola
tel. +48 504 089 418