vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Wózek dziecięcy Bebetto

Szukasz właśnie wózka dziecięcego, bo za chwilę urodzisz dziecko, a wózek to wciąż jedyna rzecz, której nie masz? W takim razie warto wziąć pod uwagę wózki dziecięce od Bebetto, które zawsze robią furorę wśród młodych mam, które szukają dla swoich dzieci jak najwygodniejszych środków transportu. Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć taki wózek, zajrzyj szybko na stronę dzieciecewyprawki.pl gdzie znajdziesz spory wybór wózków tej firmy, spośród których na pewno znajdziesz i Twój wymarzony model, w którym Twoje dziecko będzie wygodnie podróżować już od pierwszych chwil po narodzeniu. Wiktoria Artykuły Dziecięce Rafał Pawłowicz
Warszawska 111
21-500 Biała Podlaska
tel. 504-288-010