vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

www.prodexpol.pl - podłogi drewniane

W takim razie dobrze trafiłaś! Wejdź na stronę znanego i szanowanego producenta i sprawdź najlepsze podłogi drewniane! Czeka na ciebie bogaty wybór wzorów oraz kolorów! Zamów jeszcze dziś klasyczne drewniane deski, lub nowoczesne bielone parkiety! Nie ważne, co wybierzesz – swoją nową podłogą, będziesz się cieszyć przez wiele długich lat! Na twoje życzenie pracownicy firmy szybko i fachowo położą deski w twoim domu! Masz pytania? Napisz lub zadzwoń, a na pewno otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi. Następnie złóż zamówienie i ciesz się nową podłogą!


PRODEXPOL
Brązownicza 7a
01-929 Warszawa
tel. 22 864 65 35