vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Wycieczki Warszawa

Oferta internetowego biura podróży JaamStudio.pl, skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Po pierwsze oferta obejmuje wycieczki do Warszawy dla dzieci, zielone szkoły. Po drugie można postawić na wyjazdy weekendowe, pobyty w parkach rozrywki, wczasy objazdowe i pobytowe. Wypada podkreślić, że JaamStudio.pl proponuje oferty cenionych, cieszących się zaufaniem touroperatorów. Fachowcy Biura podpowiadają klientom, jakie rozwiązania spełnią ich indywidualne wymagania i oczekiwania, a także pomagają przejść przez proces rezerwacji.


JaamTravel.pl
Długa 8
05-530 Krępa /koło Zalesia Górnego
tel. 22 727 65 50