vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Wyposażenie kawiarni

Zakup perfekcyjne artykuły przedsiębiorstwa Wencel. Wyposażenie kawiarni składa się z produktów będących podstawą dla każdej restauracji. Wencel posiada najlepsze artykuły tego typu, które pochodzą do światowych liderów w produkcji podobnych towarów. Każda sprzedaż produktu wiąże się z otrzymaniem pełnej gwarancji jakości. Wszystkie artykuły dostępne są w niezwykle małych cenach. Obejrzyjcie wspaniałe propozycje przygotowane przez pracowników firmy Wencel na stronie pod adresem: http://wencel.pl/bar


Wencel Sp. z o.o.
Potockich 105a
04-534  Warszawa